300 TL altı en iyi oyuncu kulaklıkları Kulaklıklar, oyun oynarken vazgeçilmez bilgisayar bileşenleri arasında en başta geliyor. Sizler için…

300 TL altı en iyi oyuncu kulaklıkları
Kulaklıklar, oyun oynarken vazgeçilmez bilgisayar bileşenleri arasında en başta geliyor. Sizler için...
300 TL altı en iyi oyuncu kulaklıkları Kulaklıklar, oyun oynarken vazgeçilmez bilgisayar bileşenleri arasında en başta geliyor. Sizler için...

Gelişmiş anti-statik tasarımı ile üstün gürültü önleyici özellikli mikrofonuyla Onikuma K17 Anc bütün dikkatleri üzerine çekiyor. OFC4ANT çekirdeği sayesinde ses sinyallerinin pürüzsüz ve en yüksek hızda iletimini vaad ediyor. Yumuşak çok yönlü mikrofonu istediğiniz yönde hareket ettirebilir, konforun tadını çıkarabilirsiniz. Dışı kaplamalı kulak süngeri sayesinde ödün vermeden oyununuzun tadını çıkarmanızı sağlar.

Uzun kablosu sayesinde hareketiniz kısıtlanmaz. Kulaklık, PS4, yeni Xbox One, Xbox one X, PS4 Pro, PC gibi birçok cihaza uyumludur.

Rampage Rm-K3 Cashe 7.1 Mikrofonlu Kulaklık

PC ve PS4 uyumlu olan Rampage Rm-K3 Cashe, RGB aydınlatmaya sahip. 7.1 Audio özelliğine sahip kulaklık oyun esnasında sesleri net ve birbirinden bağımsız şekilde algılamanızı sağlar.

 

Kulaklık dışı deri kaplı kulaklık süngeri ile uzun süreli kullanımlarda konfor vaad ediyor.

Rampage Rm-K1 Pulsar

7.1 Audio özelliğine sahip Rampage Rm-K1 Pulsar ile oyun oynarken tüm sesleri birbirinden bağımsız bir şekilde duyabilirsiniz. Kablosunun üzerinde bulunan kontrol tuşları sayesinde konforunuz artacak.

Kulak yastıkları sayesinde dış seslerden tamamen uzak olmanızı vaad eden bu kulaklık, ergonomik bir yapıya sahip.

Rampage RM-K48 X-Coral Virtual 7.1 Surround Sound

PC ve PS4 uyumlu Rampage RM-K48 X-CORAL, RGB aydınlatmaları ile oyun keyfinizi ikiye katlayacak. Kablosunun 2.2 metre uzunluğunda ve örgü yapıda olması dayanıklılık konusunda güven veriyor.

4.0 * 1.5MM çok yönlü mikrofonu aynı zamanda gürültü önleyici özelliğine sahip.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*