Apex Legends, nihayet Nintendo Switch’e geliyor “Battle Royal” oyunların en genç üyesi sayılabilecek Apex Legends, uzun bir aradan sonra Nintendo Switch…

Apex Legends, nihayet Nintendo Switch'e geliyor
"Battle Royal" oyunların en genç üyesi sayılabilecek Apex Legends, uzun bir aradan sonra Nintendo Switch...
Apex Legends, nihayet Nintendo Switch'e geliyor "Battle Royal" oyunların en genç üyesi sayılabilecek Apex Legends, uzun bir aradan sonra Nintendo Switch...

Son yıllarda popülerliğini artıran “Battle Royal” oyunlarının en genç üyesi Apex Legends, uzun bir aradan sonra Nintendo Switch‘e geliyor. Çapraz oynanışa ve diğer tüm sürümleri ile aynı özelliklere barındıracak oyun, 9 Mart‘tan itibaren Switch’ten erişilebilir olacak.

Nintendo, Switch satış tahminlerini yükseltti

Nintendo, Switch satış tahminlerini yükseltti

Nintendo, Switch’in her zamankinden daha fazla konsol sattığı büyük bir tatil dönemi sonrası satış istatistiklerini yayınladı. Nintendo bu dönem 11.57 milyon konsol sattı

Geliştirici firma Electronic Arts tarafından duyurulan Apex Legends’in Nintendo Switch sürümü, oyuncular tarafından uzun süredir bekleniyordu. Bilim-Kurgu tarzı ile “Battle Royal” aksiyonunu yaşatan oyun, hatrı sayılır oyuncu kitlesini elinde barındırmaya devam ediyor.

Nintendo Switch için yayınlanan versiyon kapsamında konuşan Apex Legends Oyun Direktörü Chad Grenier, konuyu şu şekilde değerlendiriyor; “Apex Legends’in Nintendo Switch sürümü çapraz platformu, en yeni sezon içeriğimizi ve oyunun diğer sürümleriyle tam özellik benzerliğini içeriyor.”

Ek olarak Apex Legends’in 2019 yılının başlarında piyasa sunulduğunu ve geçtiğimiz yılın Haziran ayında Switch sürümünün duyurulduğunu hatırlatalım.

Ayrıca oyunun Switch sürümü, bugünlerde piyasaya çıkan sekizinci sezondan kısa bir süre sonra yayınlanması kapsamında EA, Switch oyuncularını mağdur etmemek adına ekstra bir hamle yapacak.

Bu bağlamda EA, Sekizinci sezonun başlamasından birkaç hafta sonra çıktığımızdan, Switch oyuncularına sekizinci sezon savaş geçişleri için 30 ücretsiz seviye verilecek. Lansmandan sonraki ilk iki hafta, Switch’te oynamak size iki kat XP kazandıracak.” ifadesinde bulundu.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*