Apple Glasses, beklenenden erken gelebilir Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan ve birçok patent sızıntısı ile gündeme gelen Apple Glasses, şimdi de…

Apple Glasses, beklenenden erken gelebilir
Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan ve birçok patent sızıntısı ile gündeme gelen Apple Glasses, şimdi de...
Apple Glasses, beklenenden erken gelebilir Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan ve birçok patent sızıntısı ile gündeme gelen Apple Glasses, şimdi de...

2019 yılının son çeyreğinde açıklanan raporlarda Apple AR Glasses modelinin 2023 yılında piyasaya sürüleceği açıklandı. Geçtiğimiz günlerde Bloomberg tarafından yayınlanan yeni rapor, geçtiğimiz yıllarda sağlanan bilgilerin teyit edilmesini sağladı.

Bloomberg raporlarında yer alan bilgilere göre Apple VR Glasses modeli, 2022 yılında piyasaya sürülecek. Diğer VR gözlüklerden farklı olarak 6 adet lens ve LiDAR sensör ile karşımıza çıkacan olan model, yüksek fiyat etiketine sahip olacak.

JPMorgan Chase endüstri analisti Yang Weilun, ” Piyasaya sürülmesi beklenen Apple Glasses modelleri, tasarım anlamında rakiplerine benzer özelliklere sahip olacak. Üretim maliyeti 500 dolar veya üstünde olacağı için rakiplerine göre pahalı etiket fiyatı ile piyasaya sürülecek. ” ifadellerini kullandı.

Bazı analistler, Apple’ın hem VR hem de AR özelliklerini barındıran tek bir cihaz ile kullanıcıların karşısına çıkacağını belirtti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*