Aşık olunacak çeşitli teknolojik hediyeler MediaMarkt’ta! Yarıyıl tatiline özel kampanyalar ile kullanıcıların karşısına çıkan MediaMarkt bu kez Sevgililer Günü…

Aşık olunacak çeşitli teknolojik hediyeler MediaMarkt’ta!
Yarıyıl tatiline özel kampanyalar ile kullanıcıların karşısına çıkan MediaMarkt bu kez Sevgililer Günü...
Aşık olunacak çeşitli teknolojik hediyeler MediaMarkt’ta! Yarıyıl tatiline özel kampanyalar ile kullanıcıların karşısına çıkan MediaMarkt bu kez Sevgililer Günü...

Ülkemizde en çok satan telefonlar listesinde yer alan Samsung Galaxy A51, 6.5 inçlik Super AMOLED ekranı ve 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen 2.3 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 9611 işlemcisi ile dikkat çekiyor.

55 inç yani 139 cm büyüklüğünde ekrana sahip olan SAMSUNG 55TU8500‘de kampanya kapsamındaki ürünlerden. Dahili uydu alıcıya sahip olan televizyon, 4K çözünürlük sunan LED panele ev sahipliği yaparken Netflix başta olmak üzere günümüzün popüler içerik platformlarına doğrudan erişim imkanı sunuyor.

Philips 9’u 1 arada yüz saç ve vücut erkek bakım setinden AirPods Pro ve Axen TV’ye kadar tüm ürünler hakkında bilgi almak için aşağıdaki görsele veya linke tıklayabilirsiniz.

Ürünlere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*