Bridgerton, Netflix’te listeleri altüst etti Netflix’in iddialı yapımı Bridgerton dizisi izlenme rekoru kırdı. 82 milyon izlenmeye ulaşan yapım, …

Bridgerton, Netflix'te listeleri altüst etti
Netflix'in iddialı yapımı Bridgerton dizisi izlenme rekoru kırdı. 82 milyon izlenmeye ulaşan yapım, ...
Bridgerton, Netflix'te listeleri altüst etti Netflix'in iddialı yapımı Bridgerton dizisi izlenme rekoru kırdı. 82 milyon izlenmeye ulaşan yapım, ...

82 milyon izlenme sayısına ulaşan Bridgerton, Netflix tarafından yapılan açıklama ile kısa süre önce 76 milyon izlenmeye ulaşan The Witcher’ın başarısını da elinden almış oldu. Ayrıca iddialı yapım, 83 ülkenin Netflix sıralamasında bir numaranın sahibi olmayı da başardı.

Bridgerton ailesinden birbirine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeşin  Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutluluğu aradığı dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor.

2020 yapımı dizinin oyuncu kadrosunda ise Adjoa Andoh, Julie Andrews ve Lorraine Ashbourne yer alıyor. “Romantik Drama” türündeki yapım, Julie Quinn‘in çok satan romanlarından esinleniyor.

19. yüzyılın gösterişli ihtişamını yansıtan dizi, Mayfair‘in balo salonları ve Park Lane’in saraylarında geçiyor. Ek olarak 2020 yapımı dizinin ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağına dair henüz resmi bir bilgi olmadığını belirtelim.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*