Clubhouse uygulamasını denedik Bir süredir sosyal medyada popüler olan ve sadece davetiye ile katılımcı kabul eden Clubhouse uygulamasını…

Clubhouse uygulamasını denedik
Bir süredir sosyal medyada popüler olan ve sadece davetiye ile katılımcı kabul eden Clubhouse uygulamasını...
Clubhouse uygulamasını denedik Bir süredir sosyal medyada popüler olan ve sadece davetiye ile katılımcı kabul eden Clubhouse uygulamasını...

Sınırlı kullanıcıya hitap eden ve henüz geliştirme aşamasında olan Clubhouse uygulamasına sadece davetiye ile üye olunabiliyor. İsteyen herkesin üye olamaması uygulamanın değerini görece olarak artırıyor. Geliştirici ekip, uygulamanın masaüstü ve Android kullanıcıları için ne zaman yayınlanacağını hanüz belirtmedi.

Üye olduktan sonra sohbet odası açma işlemlerinin basit bir şekilde halledilebildiği uygulama, açık olan sohbet odalarına dinleyici olarak katılmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca el kaldırarak söz hakkı isteme özelliği sayesinde gürültü kirliliğinin oluşması engellenmiş.

Nerede olduğunuzun ve ne giydiğinizin önemsiz olduğu uygulama, her koşulda sohbet etmeniz için tasarlanmış. Yemek, spor veya ütü yaparken kullanabileceğiniz gibi çalışırken de aktif olarak katılım sağlamanıza olanak tanıyor.

Katılımcıların sektörde önemli deneyimler elde etmiş kişilerden oluşması, Clubhouse’u diğer sohbet uygulamalarından ayıran en önemli özellik olarak nitelendirebiliriz. Alpha Exploration Co. tarafından geliştirilen uygulama, 180’den fazla yatırımcıya sahip.

Uygulamayı yakın zamanda herkese açmayı planlayan ekip, toplulukların yavaş ve emin adımlarla büyümesinin daha iyi olacağını düşünüyor. Önümüzdeki süreçte bahşiş verme, bilet veya abonelik gibi özelliklerin kullanıma sunulacağını belirten ekip, İçerik Üretici Hibe Programı ile ilgili çalışmalara başladıklarını belirtiyor.

Küçük bir ekip ile çalışmalarına devam eden Alpha Exploration, kötüye kullanım ve taciz şikayetlerini değerlendirmek amacıyla konuşmaların kayıt altına alındığının altını çizdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*