Dedektif oyunu PS5 ve Xbox X/S için yenileniyor Judgment, görsel yükseltmeler ve daha kısa yükleme süreleri ile yeniden geliştiriliyor. Yenilenen Detective…

Dedektif oyunu PS5 ve Xbox X/S için yenileniyor
Judgment, görsel yükseltmeler ve daha kısa yükleme süreleri ile yeniden geliştiriliyor. Yenilenen Detective...
Dedektif oyunu PS5 ve Xbox X/S için yenileniyor Judgment, görsel yükseltmeler ve daha kısa yükleme süreleri ile yeniden geliştiriliyor. Yenilenen Detective...

Yenilenen Judgment, daha kısa yükleme süresinin yanı sıra, yeni oyunda daha önce sürülen tüm DLC’ler ile birlikte saniyede 60 kare ile yükseltilmiş görseller vaat ediyor.

İlk olarak PlayStation 4 ile piyasaya sunulan Judgment, sizi bir dizi cinayeti çözmeye çalışırken suçlularla ipucu ve kavga arayan özel dedektif Takayuki Yagami‘nin yerine koyuyor.

Ayrıca macera dolu aksiyon, Yakuza oyunlarının geçtiği Tokyo’nun hayali bölgesi olan Kamurocho‘da geçiyor. Bir dedektif mini dizisi havası verilmeye çalışılan macera oyunun 13 bölümden oluştuğunu belirtelim.

Etkileyici görsel yükseltmeleri ve daha kısa yükleme süreleri ile birlikte önceden yayınlanan tüm DLC’lerin de yer alacağı yenilenen dedektif oyunu Judgment, 23 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Stadia için 40 dolardan satışa sunulacak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*