Elon Musk’tan Dogecoin anketi: O ve diğerleri Elon Musk’tan kripto para Dogecoin’e bir destek daha… Twitter hesabından “Dünyanın gelecekteki para…

Elon Musk'tan Dogecoin anketi: O ve diğerleri
Elon Musk'tan kripto para Dogecoin'e bir destek daha... Twitter hesabından "Dünyanın gelecekteki para...
Elon Musk'tan Dogecoin anketi: O ve diğerleri Elon Musk'tan kripto para Dogecoin'e bir destek daha... Twitter hesabından "Dünyanın gelecekteki para...

Dünyanın en zengin girişimcilerinden biri olan Elon Musk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Tesla ve SpaceX gibi sektör lideri iki şirketin CEO’luğunu yapan Musk, yoğun iş takvimine rağmen Twitter‘ı da bir an olsun boşlamıyor.

Geçtiğimiz günlerde Twitter’a kısa bir ara vereceğini söyleyen milyarder girişimci, fazla dayanamamış ve Dogecoin ile ilgili tweet’ler atarak sosyal medyaya geri dönmüştü. Bir paylaşımında, Dogecoin’in halkın kripto parası olduğunu belirten ve Bitcoin etiketini profilinden silen Musk, Dogecoin’in sadece 1 saat içerisinde yüzde 70 oranında değer kazanmasını sağlamıştı.

Bu kez de Twitter hesabından “Dünyanın gelecekteki para birimi hangisi?” şeklinde bir anket başlatan Musk, kullanıcılardan Dogecoin ve diğer tüm kripto paralar yazan kutucuklardan birisini seçmesini istiyor. Ankete şu ana kadar 1 milyon 600 binden fazla kişi katılırken, katılımcıların yüzde 70’inden fazlası Dogecoin’i geleceğin para birimi olarak tercih etti.

The future currency of Earth

— Elon Musk (@elonmusk) February 6, 2021

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*