Fortnite için gelecek yeni karakter belli oldu Geçen günlerde futbol efsanesi Pele’ye oyunda yer veren Fortnite şimdi de GI Joe’nun Snake Eyes görünümüne…

Fortnite için gelecek yeni karakter belli oldu
Geçen günlerde futbol efsanesi Pele'ye oyunda yer veren Fortnite şimdi de GI Joe'nun Snake Eyes görünümüne...
Fortnite için gelecek yeni karakter belli oldu Geçen günlerde futbol efsanesi Pele'ye oyunda yer veren Fortnite şimdi de GI Joe'nun Snake Eyes görünümüne...

Sanal bir oyuncak kutusu gibi bizleri karşılayan Fortnite, yeni pek çok şeyi oyuna getiriyor. Sarah Connor’dan The Mandalorian’a kadar pek çok yapımdan karakterleri bünyesine ekleyen Fortnite en son GI Joe, karakterini getiriyor. Epic Games ve Hasbro ortaklığının sonucu olarak hem oyunun içinde bir karakter olarak hem de fiziksel bir oyuncak olarak satılacak.

Karakter görünümü Snake Eyes: Zero Point adıyla oyunun bünyesine katılıyor. 30 Ocak 2021 tarihinden itibaren satın alınabilen karakter görünümüne ek olarak farklı aksesuarlara da yer veriliyor.

Fortnite uzun bir süre önce mobil tarafta büyük sorunlar yaşamıştı. Bu sorunların bilgisayar tarafında sorun teşkil etmediğini gözlemliyoruz. Epic Games, oyun içi konserlerden yeni oyun karakterlerine kadar, her geçen gün dikkat çeken adımlar atıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*