Geforce Now’a M1 Mac ve Chrome desteği Hali hazırda Windows ve Android cihazlar için uygulamaya sahip bulut tabanlı oyun servisi Geforce Now…

Geforce Now'a M1 Mac ve Chrome desteği
Hali hazırda Windows ve Android cihazlar için uygulamaya sahip bulut tabanlı oyun servisi Geforce Now...
Geforce Now'a M1 Mac ve Chrome desteği Hali hazırda Windows ve Android cihazlar için uygulamaya sahip bulut tabanlı oyun servisi Geforce Now...

Yeni atılan adıma göre artık Chrome tarayıcısına sahip olan herkes, zayıf bir dizüstü bilgisayarda dahi Geforce Now’ın sitesine gidip bir hesap oluşturarak oyun oynamaya başlayabilecek.

Öte yandan M1 Mac sahibi kullanıcılar ise Geforce Now’un yeni sürümünü özel uygulama aracılığı ile edinebilecek ve tarayıcıdan daha kullanışlı bir şekilde oyun akışını sürdürebilecek.

Ek olarak GeForce Now‘un oyunlarınızı sorunsuz ve stabil bir şekilde oynamanız için “kiraladığınız” buluttaki bir bilgisayar olduğunu hatırlatalım. Bir fare ve klavye, oyun kumandası, hatta kablosuz bir kulaklıkla oynayabildiğiniz oyunları Chrome‘da sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmeniz artık mümkün. Ancak servisin şu anda bir Chromium tarayıcısı olmasına rağmen Microsoft Edge’de çalışmadığını belirtelim.

Google Stadia ve Amazon Luna gibi rakip servisler ile yakın rekabete içerisinde olan Geforce Now, servisi geliştirmeyi ve kullanıcı deneyimini artırmaya devam ediyor.

Yakın zamanda ülkemizde Turkcell‘in oyun platformu GAMEPLUS ile iş birliği içerisinde Türkiye sunucuları üzerinden hizmet vermesi beklenen Nvidia Geforce Now hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*