Hangisiyle görüşsek: En iyi video konferans uygulamaları Okul derslerinin ve iş toplantılarının verimli ve güvenli bir şekilde sağlanabilmesi adına son bir yıldır…

Hangisiyle görüşsek: En iyi video konferans uygulamaları
Okul derslerinin ve iş toplantılarının verimli ve güvenli bir şekilde sağlanabilmesi adına son bir yıldır...
Hangisiyle görüşsek: En iyi video konferans uygulamaları Okul derslerinin ve iş toplantılarının verimli ve güvenli bir şekilde sağlanabilmesi adına son bir yıldır...

Dünyanın en büyük arama motoru Google‘ın sesli ve görüntülü görüşme aracı Google Meet, son dönemde hızlı yükselişi ile dikkat çekiyor. Piyasaya ilk sunulduğunda ücretli olduğu için daha çok profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilse de, pandemi sebebi ile ücretsiz hizmet vermeye başlayan Meet, bu hamlesi ile hemen hemen herkes tarafından bilinir ve kullanılır hale geldi.

Gmail hesabınız ile kolayca bağlanıp görüşmeye katılabildiğiniz video konferans uygulamasında ekran paylaşımı, beyaz tahta gibi çeşitli özellikleri kullanabilmeniz de mümkün. Ek olarak videolu veya sesli olarak katıldığınız görüşmeye, uygulamada yer alan sohbet kısmında da aktif olarak katılım gösterebilirsiniz.

 

Kolay kullanımı ve ücretsiz seçeneği ile tüm online görüşme ihtiyacınızı karşılayacak Google Meet‘e buradan ulaşabilirsiniz.

Zoom

Pandemi dönemi ile birlikte hızla yükselişe geçen video konferans uygulaması, elde ettiği başarı ile uzun yıllar daha adından söz ettireceğe benziyor.

Detaylı kullanım özellikleri ve hızlı arayüzü sayesinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilen Zoom, ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı alternatif ile kullanılabiliyor. Ücretsiz sürümde bir görüşmeyi en fazla 40 dakika ile sınırlandırabildiğiniz uygulamada da neredeyse tüm özellikleri aktif olarak kullanabiliyorsunuz.

Ücretsiz versiyonu ile dahi oldukça verimlilik sağlayan ve kullanışlı olan Zoom, okul dersleri veya toplantılar için harika bir seçenek. Ekran paylaşımı gibi özelliklerin de yer aldığı uygulamada, tüm işlerinizi rahatlık sürdürebilirsiniz.

Zoom‘u indirmek ve detaylı bilgi almak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

1 2 3 4

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*