İstanbulkart, MultiNet ile artık çok daha yetenekli! İstanbulkart günümüzde bir ulaşım kartı olmanın ötesine çıkarak “Şehrin Yaşam Kartı” haline geldi. MultiNet…

İstanbulkart, MultiNet ile artık çok daha yetenekli!
İstanbulkart günümüzde bir ulaşım kartı olmanın ötesine çıkarak “Şehrin Yaşam Kartı” haline geldi. MultiNet...
İstanbulkart, MultiNet ile artık çok daha yetenekli! İstanbulkart günümüzde bir ulaşım kartı olmanın ötesine çıkarak “Şehrin Yaşam Kartı” haline geldi. MultiNet...

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up ile Belbim AŞ arasındaki anlaşma sonucunda, İstanbulkart’ın ödeme kanalına 30.000 yeni nokta ekledi.  

Kademeli olarak yaygınlaşacak bu uygulama önümüzdeki dönemde tüm Türkiye’deki 30.000 MultiNet noktasında geçerli olacak. İstanbulkart, ulaşım ve ulaşım dışı tüm ödemelerin tek bir kartla yapılabilmesi için yaygınlaşma çalışmalarını sürdürürken, Multinet Up iş birliği ile kullanım alanındaki önemli artışla birlikte sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye’de faaliyet göstermeye devam edecek.

Üye iş yerlerine ödeme sistemi alt yapısı sağlayan finansal teknoloji şirketi Multinet Up, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran çözümlerini, yenilikçi iş modelleriyle destekleyerek sektörde fark yaratıyor. Ekosistemine 18 milyon İstanbulkart kullanıcısını dâhil eden Multinet Up, İstanbulkart sahiplerine kafe, restoran ve marketlerde Multinet Up teknolojisinin avantajlarından faydalanma imkânı sunuyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*