İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 Ürettiği ses teknolojileriyle bilinen Saramonic’in yeni mikrofonunun kutu açılış videosuyla karşınızdayız…

İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
Ürettiği ses teknolojileriyle bilinen Saramonic’in yeni mikrofonunun kutu açılış videosuyla karşınızdayız...
İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 Ürettiği ses teknolojileriyle bilinen Saramonic’in yeni mikrofonunun kutu açılış videosuyla karşınızdayız...

SDN ailesinin önceki mikrofonu olan Blink 500 B2 modeliyle, yeni mikrofon Blink 500 Pro kıyaslandığında, en büyük fark OLED ekran oluyor. Blink 500 Pro B2’de bu ekran sayesinde; pil durumu ve çeşitli bilgiler kontrol edilebiliyor.

Blink 500 Pro B2 satın almak isterseniz:

Blink 500 B2 satın almak isterseniz:

iPhone uyumlu modeli satın almak isterseniz:

Saramonic Blink 500 Pro B2 ile önceki nesil arasındaki dikkat çeken bir diğer fark da şarj etme ve saklama kutusu oldu. Mikrofon setinin saklama amaçlı da kullanılabilen şarj kutusu 2.000 mAh kapasiteye sahip ve 4 saatte tam şarj oluyor. Cihaz tek şarjla, 8 saate kadar da kullanım ömrü sunuyor.

Öte yandan, Blink 500 Pro’da Mono ve Stereo seçenekleri de bulunuyor. Ses çıkışının Mono ya da Stereo olup olmadığı da mikrofon sisteminin ekranından kontrol edilebiliyor.

Saramonic’in yeni mikrofon setinin kullanım alanı ise oldukça geniş denebilir. DSLR, aynasız ve video kameralar, bilgisayarlar ve mobil cihazlarda kullanılabilen mikrofon setinin, detaylarını videomuzdan öğrenebilirsiniz.

Teknik özellikler

OLED ekran
2.4 GHz hızında bağlantı
Seçilebilir Mono ve Stereo ses
8 saate kadar kullanım ömrü / Şarj kutusunun pil kapasitesi 2.000 mAh
100 metreye kadar çekim alanı

AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi

AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi

Aktif Gürültü Önleme (ANC) ve HearThrough (şeffaf mod) özellikleriyle AirPods Pro rakibi ödülü alan Jabra Elite 85T kablosuz kulaklık incelemesi ile karşınızdayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*