Kripto para borsası şaşırtıyor: Ripple yükselişe geçti Geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın hakkında Tweet attığı Dogecoin sonrasında Ripple da yükselişe geçti…

Kripto para borsası şaşırtıyor: Ripple yükselişe geçti
Geçtiğimiz günlerde Elon Musk'ın hakkında Tweet attığı Dogecoin sonrasında Ripple da yükselişe geçti...
Kripto para borsası şaşırtıyor: Ripple yükselişe geçti Geçtiğimiz günlerde Elon Musk'ın hakkında Tweet attığı Dogecoin sonrasında Ripple da yükselişe geçti...

Son günlerde hem Amerikan hem de kripto para borsasında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Reddit kullanıcıları tarafından manipüle edilen Amerikan borsası sonrasında Elon Musk’ın Dogecoin ile ilgili yazdıkları kripto para borsasını hareketlendirdi.

Dogecoin kısa süre içerisinde yüksek hacme sahip olarak birçok kullanıcının yüzünü güldürmeyi başardı. Aralık 2020’de açılan dava sonrasında sürekli gündeme gelen Ripple, 1.3 milyar dolar tazminat ile karşı karşıya kaldı.

2017 ile 2018 yılları arasında 3.5 dolar ile en yüksek fiyata sahip olan Ripple, bir süredir 20 cent dolaylarında seyrediyordu. Bir süredir dava ile gündeme gelen Ripple anlık olarak yüzde 50 değer kazandı.

Birçok kişinin değersizleşeceğini düşündüğü Ripple, bu gelişme ile tekrar kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Yükselişe geçtikten sonra Twitter’da gündem olan kripto para birimi, işlem hacminin artmasıyla birlikte tekrar eski haline dönmeye başladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*