Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Uygulamanın iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için yapılan güncellemeler ile de müşterilere iyi bir …

Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
Uygulamanın iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için yapılan güncellemeler ile de müşterilere iyi bir ...
Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Uygulamanın iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için yapılan güncellemeler ile de müşterilere iyi bir ...

Günlük bankacılık işlemlerinde kullanılan yöntemlere de yenilikçi çözümler üreten Akbank Mobil, QR kod, bluetooth gibi 5 farklı yöntem ile para transferini mümkün kılıyor. Alıcıyı kaydederek her para transferi için bilgi girişi zahmetinden sizi kurtarıyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakıyoruz.

Akbank Mobil uygulamasını indirmek için

Android: http://bit.ly/36jKLuZ

iOS: http://apple.co/3chDHm9

Akbank Mobil’i tasarlarken müşteriyi odağa aldıklarını vurgulayan Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, “Müşterilerimiz için anlamlı deneyimler üretmek çok önemli. Akbank Mobil’de müşterilerimiz için onlara özel bir iletişim alanı tasarladık. Geçtiğimiz yıl Eylül’den bu yana Akbank Mobil’de müşterilerimizin büyük verisinden yola çıkarak, onlar için anlamlı, kişiselleştirilmiş içerikler üretiyoruz. Aylık, haftalık nakit akış özetleri, harcama iadesi bilgileri, haftalık nakit akış öngörüsü gibi akıllı ipuçları zaten uzun zamandır müşterilerimize bu servis ile sunuyoruz. Yeni güncelleme ile birlikte artık müşterilerimiz beğenilerine göre oylayarak bu alandaki içeriği daha da kişiselleştirebilecek.” dedi.

Akbank Mobil, yeni yapısıyla müşterilerinin ödeme alışkanlıklarını da değiştiriyor. POS’ta QR kod ile ödeme, faturaların OCR, QR ve barkod teknolojileri ile tanımlanması, NFC özelliği ile temassız ödeme gibi hayatı kolaylaştıran birçok fonksiyon müşterilerimiz tarafından yoğun olarak kullanılıyor. 2020 yılının başından sonuna kadar  mobilden finansal işlem yapan müşteri sayısı yüzde 15 artarken, mobilden yapılan finansal işlem adetlerinde yüzde 62’lik artış görüldü. Yatırım alanında yaptığımız yenilikler sonucunda da Akbank Mobil’den yapılan yatırım işlemleri ise iki katına çıktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*