Pubg şekilli nick nasıl oluşturulur? PUBG oyuncuları için nick yani takma ad ve profil çok önemlidir. Etkili bir profile sahip olmak isteyenler…

Pubg şekilli nick nasıl oluşturulur?
PUBG oyuncuları için nick yani takma ad ve profil çok önemlidir. Etkili bir profile sahip olmak isteyenler...
Pubg şekilli nick nasıl oluşturulur? PUBG oyuncuları için nick yani takma ad ve profil çok önemlidir. Etkili bir profile sahip olmak isteyenler...

Pubg’nin profil düzenleme ve nick hazırlama özelliğini kullanmak için bir şekilli isim yazma aracına ve web sitelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Kendiniz için bir nick bulamadıysanız oyun nickleri listelerinden kendinize nick edinebilir ya da nick oluşturmak için fikir sahibi olabilirsiniz. Şekilli nick aracı ile şekillendirerek kullanabilirsiniz.

PUBG mobile tam anlamıyla bir mücadele oyunudur. Amaç hayatta kalmak olsa da takımlar birbiri ile uyumlu hareket etmek zorundadır. Bazı takımlar kendilerine özgü şekiller içeren nickler kullanmaktadır. Bu noktada nick ekip ruhu için önemli bir unsur olarak da karşımıza çıkabiliyor.

Yüksek sayıda oyuncu kitlesine sahip hayatta kalma oyunu PUBG dünyasında sahip olduğunuz nick, profilinizdeki en önemli unsur olabilir. Oyunda etkili bir oyuncu olmak istiyorsanız yalnızca harf ve rakamlardan oluşan bir nick yerine sembol ve şekiller içeren bir formatta nick kullanmanız faydalı olacaktır.

Pubg Mobile için şekilli nick oluşturmak kopyala yapıştır ile halledilebilecek kadar basit bir işlem. Çünkü online şekilli nick oluşturma  araçları size nickinizi rahat bir şekilde tasarlayıp kullanma imkanı sunuyor.

PUBG’de nasıl şekilli nick oluşturulur?

Webde şekilli nick oluşturabilmeniz için şekil ve sembol çeşitliliği fazla olan takma isim yazma araçları yer alıyor. Bu araçlar sayesinde birkaç hamlede kısa sürede göz alıcı bir nick oluşturabilirsiniz.

Öncelikle kafanızda tasarladığınız, nickinizin bürünmesini istediğiniz nick tasarımının rakam ağırlıklı mı, harf ağırlıklı mı, ya da her ikisini de içeren bir nick mi olacağına karar verin. Bu noktada verilebilecek bir diğer tavsiye ise kafanızda nick için bir kelime ya da bir kelime rakam karması belirleyemediyseniz İngilizce oyun terimlerinden de faydalanabileceğiniz olacak. Oyun dünyasında günden güne popülerliği artan İngilizce terimler, profilinize Ttürkçe ve yaratıcı olmayan düz bir takma addan daha fazla katkı sağlayabilir.

Bu aşamaları tamamladıysanız söz konusu araçlar ve bu işlem için hazırlanmış siteler sayesinde, kullanılmak istenen şekilli takma ismi sitede istenilen alana yazdıktan sonra basitce kopyalayıp PUBG’de yer alan ID kartınıza yapıştırabilirsiniz. (Günde yalnızca bir kez takma adınızı değiştirme hakkınızın olduğunu da hatırlatalım.)

PUBG nick kopyala yapıştır sorunu nasıl çözülür?

IOS’a güncelleme gelmesiyle birlikte İphone kullanıcıları bir linki ID kartına yapıştırmakta sorun yaşamaya başladı. Siz de nick yapıştırma işlemini gerçekleştiremiyorsanız duruma çözüm olarak aşağıdaki adımları takip edebilir, sembol ya da şekiller içeren takma adınızı ID kartına yapıştırabilirsiniz.

Ayarlar kısmından “genel” seçeneğine basın. Daha sonra Klavye’yi seçerek metin değiştirme başlığını seçin ve sağ üst köşede yer alan artı işaretine basın. Yukarıda anlatıldığı üzere oluşturduğunuz şekilli takma adı kopyaladıktan sonra gelen ekranda yer alan “ifade”  kısmına yapıştırın. Hemen altında yer alan kestirmeler kısmına sembollerle yazdığınız takma adı tanımlayacak olan basit bir harf dizisi yazın. (abc gibi.) Sağ üst köşede yer alan “kaydet” butonuna basıp işlemi tamamlayın. Daha sonra tekrar PUBG’de yer alan ID kartı kısmına gelin. Bu kısma “abc” ibaresini yazdığınızda şekilli takma adın belirdiğini göreceksiniz.

 

PUBG nickinde nasıl boşluk oluşturulur?

PUBG takma adınızda boşluk olmasını istiyorsanız yapacağınız şey aslında çok basit. ID kartına gelin ve takma adınızı yazdıktan sonra boşluk olmasını istediğiniz yere ” Ħ ” sembolünü ekleyin ve kaydedin. Sembolü eklediğiniz kısımda boşluk olduğunu göreceksiniz.

Pubg Mobile ücretsiz İsim Değiştirme Kartı (ID Kartı) Nasıl Alınır?

1. Yöntem

Görev kısmına girin ve sağ kısımda yer alan “eğitim görevleri” başlığını seçin. 10. seviyeye girerek bedava ID kartı elde edebilirsiniz.

2. Yöntem

Etkinlik kısmına girin ve etkinliklerinizi kontrol edin. Burada size verilen bir isim artı yer alıyor olabilir.

 

3. Yöntem

Eğer eğitim görevlerinde yer alan ID kartını kullandıysanız ve etkinlik başlığında da ID kart yer almıyorsa Ekip kısmını kullanarak ID kart sahibi olabilirsiniz.

 


Ekip başlığına girin. Ekip yarışmasını ardından ekip onayını seçin. Bu kısım her hafta yenileniyor ve buradan haftada bir kez 30 yarışma puanı ve süreli unvan kazanabiliyorsunuz. Bir buçuk ay gibi bir süre yarışma puanı biriktirerek isim değiştirme kartına sahip olabilirsiniz.

 

Bu yöntemlerin hiç biri sizin için uygun değilse puanınızı arttırmak için çabalamanız ya da son çare olarak ücretli bir ID kart satın almanız gerekecek

Peki siz siz nasıl Pubg şekilli nick oluşturdunuz. Yorumlarda yöntemlerinizi yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*