Samsung Galaxy SmartTag Türkiye’de satışa çıktı Kaybolan eşyalarınızı bulmanızı sağlayan Samsung Galaxy SmartTag, ülkemizde satışa çıktı. Ürünün Türkiye…

Samsung Galaxy SmartTag Türkiye'de satışa çıktı Kaybolan eşyalarınızı bulmanızı sağlayan Samsung Galaxy SmartTag, ülkemizde satışa çıktı. Ürünün Türkiye...
Samsung Galaxy SmartTag Türkiye'de satışa çıktı Kaybolan eşyalarınızı bulmanızı sağlayan Samsung Galaxy SmartTag, ülkemizde satışa çıktı. Ürünün Türkiye...

Her ne kadar Unpacked 2021 etkinliğinin yıldızları Samsung Galaxy S21 serisi olsa da, lansmanda tanıtılan diğer ürünler de bir hayli dikkat çekmişti. Bunlardan biri olan Galaxy SmartTag, anahtar, çanta ve bavul gibi kaybetmek istemeyeceğiniz ürünlerinize takabileceğiniz bir aksesuar olarak öne çıkıyor.

Bu yönüyle son derece kullanışlı bir ürün olan Samsung Galaxy SmartTag, Türkiye pazarına ilk adımını attı. Yurtdışında 29,99 dolara satılan aksesuar, Samsung Türkiye’nin resmi internet sitesinde 299 TL gibi oldukça yüksek bir fiyattan listeleniyor.

Detaylarına buradaki haberimizden ulaşabileceğiniz Samsung Galaxy SmartTag, aksesuarlarınızın konumunu gerçek zamanlı olarak takip edebilmenizi sağlıyor. Özellikle ev veya araba anahtarı gibi eşyalarınızı çok sık kaybediyorsanız, Galaxy SmartTag bir hayli işinize yarayacaktır.

Galaxy SmartTag, kaybolan eşyalarınızı bulmanızı sağlıyor

Örneğin; üzerinde SmartTag takılı ev anahtarınızı bulamadığınız bir senaryoyu ele alalım. Akıllı telefonunuz üzerinden tek bir tuşa basarak SmartTag’inizin ses çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Ya da, yukarıda da belirttiğim gibi ürünün konumunuzu cihazınızdan görebilirsiniz.

Tabii, bunun için SmartTag’i, SmartThings Find uygulaması ile telefonunuza eşleştirmeniz gerekiyor. Ürün, Android 8 ve üzeri tüm Samsung akıllı telefonlar ile kullanılabiliyor. Cihazlar arasında gerçekleşen iletişim şifrelendiği için herhangi bir veri sızıntısına mahal vermeyen SmartTag, güvenlik konusunu sıkı bir şekilde ele alıyor.

Üzerindeki delik sayesinde her yere asılabilen aksesuar, Bluetooth Düşük Enerji (BLE) teknolojisi ile 280 günlük oldukça iddialı bir pil ömrü sunuyor.

Samsung Galaxy SmartTag’i satın almayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*