Samsung’dan 5 yeni Galaxy modeli geliyor 2 Şubat’ta Galaxy M02’yi piyasaya sürecek olan Samsung, Şubat ayında farklı pazarlarda giriş-orta sınıf…

Samsung'dan 5 yeni Galaxy modeli geliyor
2 Şubat'ta Galaxy M02'yi piyasaya sürecek olan Samsung, Şubat ayında farklı pazarlarda giriş-orta sınıf...
Samsung'dan 5 yeni Galaxy modeli geliyor 2 Şubat'ta Galaxy M02'yi piyasaya sürecek olan Samsung, Şubat ayında farklı pazarlarda giriş-orta sınıf...

Samsung, yeni giriş-orta sınıf Galaxy akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Samsung’un resmi internet sitesinde beş yeni model için destek sayfaları şimdiden çeşitli bölgelerde yayına girdi.

Samsung Hindistan sayfasında artık Galaxy F12 ve Galaxy F62 için destek sayfalarını içeriyor ve bu da Flipkart ile işbirliği içinde geliştirildiği varsayılan iki yeni cihazın yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Galaxy A52 5G ise Avustralya sayfasında yayınlanırken, Galaxy M02 ve Galaxy A72 modelleri ise Tayland ve Karayipler bölgesindeki sayfada yayınlandı.

Galaxy F12 ve Galaxy F62 modellerinin sadece Hindistan’a özel olması bekleniyor ancak benzer özelliklere sahip Galaxy A ve Galaxy M serisi modellerin farklı pazarlara gelmesi bekleniyor. Samsung’un orta sınıf portföyü, ekonomik ortamdaki değişimlerin amiral gemisi satışlarının azalmasına neden olduğu için geçen yıl daha fazla popülerlik kazandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*