Shazam, iOS 14 için widget desteğine kavuştu iOS 14 için Shazam uygulaması yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile birlikte Apple, iPhone ve …

Shazam, iOS 14 için widget desteğine kavuştu
iOS 14 için Shazam uygulaması yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile birlikte Apple, iPhone ve ...
Shazam, iOS 14 için widget desteğine kavuştu iOS 14 için Shazam uygulaması yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile birlikte Apple, iPhone ve ...

App Store‘da yayınlanan iOS için Shazam uygulamasının 14.4 Sürümü, iPhone ve iPad kullanıcıları için üç ana ekran widget’ı ekliyor. Her üç widget, sürüm notlarında da belirtildiği gibi, Shazam ile yakın zamanda keşfedilen şarkıları gösteriyor.

Ana Ekranınıza Shazam’ın widget‘ını eklediğinizde bir bakışta görebileceğiniz şarkı geçmişinize ek olarak, widget’ları istediğiniz tarzda eklemeniz de mümkün. Daha küçük widget yalnızca Shazam uygulaması aracılığıyla bulunan son şarkıyı gösterirken, orta ve büyük widget’lar keşfedilen dört şarkıyı gösterebiliyor.

Ayrıca widget üzerine dokunarak, şarkı hakkında daha fazla ayrıntı içeren, aynı sanatçının diğer şarkılarını, video kliplerini ve Apple Music ile entegrasyonu içerin bir sayfaya gidebildiğinizi de belirtelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*