Snapdragon işlemcili Motorola Edge S duyuruldu İşlemci gücü ve şık tasarımı ile göz dolduran Edge S, 5G desteği sayesinde yüksek bağlantı hızı vaat…

Snapdragon işlemcili Motorola Edge S duyuruldu
İşlemci gücü ve şık tasarımı ile göz dolduran Edge S, 5G desteği sayesinde yüksek bağlantı hızı vaat...
Snapdragon işlemcili Motorola Edge S duyuruldu İşlemci gücü ve şık tasarımı ile göz dolduran Edge S, 5G desteği sayesinde yüksek bağlantı hızı vaat...

Snapdragon 870 işlemciden gücünü alan Motorola Edge S, genişletilmiş sanal bellek teknolojisini kullanıyor. Aynı zamanda 8GB bellek yer alan telefonda verimliliği yüzde 25 artıran Turbo UFS3.1 teknolojisi de yer alıyor.

5G ve Wi-Fi 6 desteğine sahip cihaz, anten dizisine uyum sağlayabilen  Akıllı Anten ve MAAT çift kanallı dinamik otomatik ayarlama teknolojisi kullanıyor. Bu sayede Motorola Edge S, zayıf alanlarda daha iyi sinyaller sağlamayı vaat ediyor.

21:9 ultra geniş ekran tasarımına sahip akıllı telefon 90 Hz değerinde yüksek yenileme hızı, HDR 10 ve DCI-P3 renk gamını destekliyor. Ek olarak 5000 mAh pil kapasitesi bulunan cihaz uzun süre kullanım ömrü sunuyor.

Kamera özellikleri ile de dikkatleri üzerine toplayan cihaz, 64 MP ana kamerası, 16 MP 121 derece ultra geniş kamerası ve 2 MP makro kamerası ile Üçlü Arka kamera yapısına sahip. Ek olarak telefonda ön tarafta ise 16 MP ana kamera ve 8 MP 100 derece ultra geniş kamera bulunuyor.

Ayrıca yerel kişiselleştirmeye ve yapay zekaya odaklanan Edge S’te, MYUI donanımı yer alıyor. MYUI, sağ tarafta yer alan özel bir düğme aracılığı ile sağlık koduna tek dokunuşla erişim ve, kalp bilgileri, tek parmakla bölünmüş ekran ve diğer yaygın işlevleri destekliyor.

Ek olarak MYUI’nin 2300 kişiselleştirilmiş kombinasyonu önceden ayarlı olarak geliyor ve  çoklu ses kontrolünü destekliyor; Aynı zamanda MYUI, uyarlanabilir performansı, akıllı sahne yüklemesi ve diğer işlevleri de destekliyor.

Son olarak yeni nesil akıllı telefon Motorola Edge S’in fiyat listesi ise şöyle;

6GB/128GB – 1999 CNY 8GB/128GB – 2399 CNY 8GB/256GB – 2799 CNY

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*