Steam’de haftanın öne çıkan oyunu indirime girdi Balta girmemiş Amazon yağmur ormanlarında geçen açık dünya hayatta kalma oyunu olan Green Hell Steam…

Steam'de haftanın öne çıkan oyunu indirime girdi
Balta girmemiş Amazon yağmur ormanlarında geçen açık dünya hayatta kalma oyunu olan Green Hell Steam...
Steam'de haftanın öne çıkan oyunu indirime girdi Balta girmemiş Amazon yağmur ormanlarında geçen açık dünya hayatta kalma oyunu olan Green Hell Steam...

Balta girmemiş Amazon yağmur ormanlarında geçen açık dünya hayatta kalma oyunu olan Green Hell‘de, yiyecek veya ekipmanınız olmadan ormanda tek başınıza bırakılıp ardından hayatta kalmaya ve vahşet saçan ormandan kurtulmaya çalışıyorsunuz.

Bilinmezliğin ve tehlikenin bol olduğu macera oyununda dış dünyadan herhangi bir yardım almadan kendi kendinize mücadele ediyorsunuz. Barınaktan silaha, her şeyi kendinizin inşaa etmesine olanak sağlayan oyun, sizi uçsuz bucaksız bir maceraya davet ediyor.

Orta seviye bilgisayar donanımları ile oynanabilen oyunun açıklanan hikayesi ise şöyle; “Kendini Amazon yağmur ormanlarının yemyeşil ve kurtulması imkânsız derinliklerinde buluyorsun. Burası yeşil cehennem. Amacın bu kâbus ortamının derinliklerinde hayatta kalmak ve sezgilerini kullanarak buradan kaçmak. Elinde yalnızca bir telsizle bu sonsuz ve barınması zor ormanda sevdiğin birinin sesini takip edecek; buraya nasıl geldiğini yavaş yavaş ortaya çıkaracaksın. Ancak keşfettiklerinin hayatta kalmak için savaştığın şeylerden çok daha kötü olduğunu göreceksin.”

Türkçe arayüz ve altyazı desteğine de sahip olan oyun, şu anda Steam üzerinden yüzde 30 indirimle 28,00 TL‘ye erişilebilir durumda.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi ve satın almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*