Twitter for iPhone yazısı dalga konusu oldu

Twitter for iPhone yazısı dalga konusu oldu
Twitter for iPhone yazısı dalga konusu oldu

Bugüne kadar hiç gerçekleşmeyen bir olay oldu ve Samsung, iPhone kullanmaya başladı. Öncelikle Samsung Galaxy S21 ile ilgili önemli bir hatırlatma yapalım. Samsung tarafından nevşehir escort amiral gemisi olarak çıkarılan ve kullanıcılarda büyük bir hayranlık uyandırması beklenen bu cihaz, Türkiye saati ile akşam 18:00’da tanıtılacak. Bununla ilgili bütün haberleri web sitemizden sunuyor olacağız.

Samsung şirketinin yapmış olduğu büyük hataya geri dönersek olayın bu etkinlik ile bağlantılı olduğunu söyleyebiliriz. Samsung şirketi resmi Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı ve gerçek ortaya çıktı.

Samsung resmi hesabı üzerinden yapılan paylaşımda “Twitter for iPhone” yazıyordu. Normalde Twitter üzerinden bir paylaşım yaparsanız hemen paylaşımın aşağısında bu tür bir yazı görmeniz mümkün. Böyle bir paylaşımın Samsung resmi hesabından gelmesi büyük şaşkınlık yarattı.

Android işletim sistemini kullanan Samsung ile iOS işletim sistemi kullanan iPhone cihazları arasında çok büyük bir rekabet var. Bunların ikisi kendi arasında sürekli bir şekilde rekabet etmeye devam etse bile yine de özellikle güvenlik sebebiyle iPhone cihazlarının tercih edildiği görülüyor. Fakat Apple iPhone modelleri çok yüksek fiyatlara sahip.

Samsung uygun fiyatlı ürünler ve çok fazla seçenek sunması nedeniyle tercih ediliyor. İkili arasında sürekli devam eden mücadele neredeyse başabaş devam ediyor. Ancak Twitter üzerinden böyle bir açık veren Samsung, muhtemelen dalga konusu olacak. Peki sizce Samsung mu yoksa iPhone cihazları mı daha kullanışlı?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*