WhatsApp Web, beklenen özelliğe kavuşuyor WhatsApp, mobil uygulama tarafında görüntülü görüşme yeteneklerini geliştirirken, web tarafında sakin…

WhatsApp Web, beklenen özelliğe kavuşuyor
WhatsApp, mobil uygulama tarafında görüntülü görüşme yeteneklerini geliştirirken, web tarafında sakin...
WhatsApp Web, beklenen özelliğe kavuşuyor WhatsApp, mobil uygulama tarafında görüntülü görüşme yeteneklerini geliştirirken, web tarafında sakin...

Sürekli WhatsApp üzerinde çalışanlar için uygulamanın web versiyonu, oldukça yaygın kullanıma sahip. Telefonunuza ulaşamadığını anda hayat kurtaran web sürümü kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor.

Bir süreliğine büyük bir düşüş yaşayan WhatsApp, özellikle iş için arama veya video görüşmelerinde koltuğunu Google Meet ve Zoom gibi uygulamalara kaptırdı.

Ancak WhatsApp nihayet görüntülü görüşmeleri ve sesli aramaları bir seçenek haline getirdi. Şu an beta aşamasında olan özelliğin bu yıl kullanıma sunulacağını popüler uygulama tarafından doğrulandı.

WhatsApp’ın yeni özelliğinin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı henüz belirsiz. Ancak son yaşanan sözleşme skandalından sonra, yeni özelliklere daha dikkatli yaklaşacağı kesin.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*