Yeni bir Halo oyunu mu geliyor? İlandaki ipucu… Oyunseverler Infinite’i beklerken Microsoft, Halo’nun geliştiricisi 343 Industries aracılığıyla bir …

Yeni bir Halo oyunu mu geliyor? İlandaki ipucu...
Oyunseverler Infinite'i beklerken Microsoft, Halo'nun geliştiricisi 343 Industries aracılığıyla bir ...
Yeni bir Halo oyunu mu geliyor? İlandaki ipucu... Oyunseverler Infinite'i beklerken Microsoft, Halo'nun geliştiricisi 343 Industries aracılığıyla bir ...

Microsoft, hafta sonu Halo’nun geliştiricisi 343 Industries aracılığıyla bir iş ilanı listeledi. Yapımcı rolüne yönelik olan ve Stüdyonun Redmond, Washington’daki ofisinde istihdam edilmek üzere paylaşılan ilan, stüdyonun Halo’nun evreninde geliştireceği yeni bir projesi olduğuna işaret ediyor. İlanda ayrıca adayların hem bütçeyi hem de zamanı yönetirken kalite ve yenilik için zorlamaları ve yeni deneyimler oluşturmak için sektörün veteran isimlerine liderlik edilmesi isteniyor. Ayrıca proje ekibinin çabalarını koordine etmek ve geliştirme döngüsünün karmaşıklığını yönetmek de istenen özellikler arasında yer alıyor.

İş tanımındaki ifadelere bakıldığında, yeni yapımcının halen geliştirme aşamasında olan ve geçen yıl piyasaya çıkışı ertelen Halo Infinite için çalışması düşük bir ihtimal olarak görülüyor. Zira yeni bir yapımcının geliştirmesi neredeyse tamamlanmış bir oyun için işe alınması pek mantıklı durmuyor.

Halo Infinite’in 2021 yılının sonbaharında piyasaya sürülmesi planlanıyor. PC, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S için sunulacak oyun yeni nesle gelen ilk Halo yapımı olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*